Ciekawostki   |  Duchy   |   Magia   |    Cuda   |  Rok 2012   |   Niewyjaśnione zjawiska
Poznaj Świat Tajemnic
Przepowiednie
 
  Uso   |   Wampiryzm   |   Reiki   |   Ezoteryka   |   Wojskowe Tajemnice   |   Przepowiednie     
Strona Główna
Proroctwa "Czarnego Pająka"

>Wprowadzenie
"Czarny Pająk" to wizjoner, który opracował precyzyjny kalendarz swoich proroctw. Większość z nich niestety sprawdziła się. Przewidział on na przykład ścięcie Karola I Angielskiego (1649), utworzenie Stanów Zjednoczonych (1776), rewolucję francuską (1804), rewolucję październikową (1917) oraz obydwie wojny światowe. Jego przepowiednie były ułożone starannie, w kolejności wydarzeń. Ich język był symboliczny, ale łatwy do interpretacji.
>Proroctwa "Czarnego Pająka"
W 1620 roku uchodźcy przybyli do dzikich wybrzeży Massachusetts na pokładzie statku "Mayflower" ("Kwiat majowy"). O tym wydarzeniu wizjoner napisał, że: "po wodzie będzie się ślizgał kwiat, aż wreszcie dobije do bezludnej wyspy".
Podobnie rok 1776 przedstawił jako czas narodzin wielkiego narodu "na wygwieżdżonym dywanie". I rzeczywiście 4 lipca 1776 roku powstała Federacja Amerykańska, z wygwieżdżoną flagą. Jego wizja była bardzo precyzyjna i godna podziwu. "Czarny Pająk" pisał, że wolność nastąpi "z trzynastym uderzeniem dzwonu". Tak też się stało. Gdy swoje głosy oddawali kolejni reprezentanci trzynastu kolonii, każdy witany był biciem w dzwon.
>Inne przepowiednie
Pierwszą i drugą wojnę światową "Czarny Pająk" określił słowami: "równina pełna krzyży" i "deszcz krwi". O rewolucji październikowej napisał: "wielka pożoga". Na temat wojny domowej w Hiszpanii, że to jeden wielki ciąg rzezi: "między ogniem i ogniem", "między krwią i krwią". Hitlera, Mussoliniego i Stalina scharakteryzował następującą: "trzy wygłodniałe wilki zapuszczające się w las świata ze swymi trzema krwawymi hordami". O Mussolinim natomiast napisał, że to rywal Cezara, ten: "co wyrusza dosiadłszy czerwonego konia, który stanie się czarny, w końcu zaś utonie w rzecze i trzech źródliskach". Mussolini faktycznie rozpoczął swoją karierę jako socjalista (czerwony), by później stać się faszystą (tzw. czarne koszule) i w końcu ponieść klęskę wraz z całym trójprzymierzem (oś Rzym-Berlin-Tokio), które symbolizuje o trzech źródłach.
Ten sam wizjoner niezwykle interesująco i precyzyjnie opisał klęskę Hitlera. Stwierdził, że: "wilcza nora obrócona będzie w kupę gruzów, którą rozetnie miecz". Jak wiadomo, pod ruinami Berlina, w bunkrze, zginął Hitler. Najciekawszym wydaje się stwierdzenie o mieczu. Bowiem faktycznie "miecz" zwycięzców podzielił miasto i naród niemiecki.
>Podsumowanie
Jasnowidz nazywany "Czarnym Pająkiem", żyjący krótko po Nostradamusie, był niezwykłym wizjonerem. W przeciwieństwie do swego wielkiego poprzednika, nie używał tajemniczych sformułowań i bardzo dokładnie określał daty wydarzeń.
bartek9011